אביגיל בן עמי

אנחנו חיים בעולם של שפע ובעולם כזה חשוב מאוד לעשות את הבחירות הנכונות.

לאחר שנים של התעניינות בעולם התזונה והחיים הבריאים החלטתי ללמוד את הנושא בצורה מסודרת והצטרפתי ללימודי רפואה תזונתית של ד"ר גיל יוסף שחר.

את הלימודים העברתי תוך התנסות בכל הפרוטוקולים אותם למדנו ותוך כדי שנת הלימודים התחלתי להרגיש שינויים רבים לטובה:

  •  דלקות כרוניות מהם סבלתי עברו לחלוטין

  • כאבי בטן שהיו שיגרת חיי נעלמו

  •  תופעות גיל המעבר התמעטו וחלקן נעלמו לחלוטין

 בנוסף, חל שיפור משמעותי במדדים בבדיקות הדם:

  • התרחקתי מסיכון לחלות בסכרת, למרות ההיסטוריה המשפחתית 

  • הכולסטרול התחיל לרדת (לאט לאט אבל המגמה ברורה)

  • ספיגת הוויטמינים והברזל השתפרה משמעותית.

 

מעבר לכל זה גם הקילוגרמים המיותרים נשרו... השלתי מעלי 12 ק"ג בדרך הקלה ביותר שאי פעם הצלחתי לרזות. לא מתוך מלחמת הישרדות אלא מתוך צמיחה. לא כי חייבים אלא מתוך הבנה ורצון להזין את הגוף שלי במוצרים מזינים ומלאים בערכים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים. מונחים שהיו ביומיום שלי כמו "משמין" ו"אסור" הפכו ל"מזין" ו"בריא" וכך מתוך צמיחה הצלחתי להבריא את הגוף שלי והביא אותו לאיזון.

 

תוך כדי הלימודים התחלתי לשתף כל מי שהסכים לשמוע על הדרכים לחיות חיים בריאים ונקיים מרעלים. פרסמתי פוסטים בקבוצה בה עוקבים אחרי מאות אנשים, עם טיפים מועילים, סייעתי לכל מי שהעלה בפני אתגר בריאותי שהוא מתמודד איתו והתגובות הציפו אותי מכל עבר, הבנתי שלדברים שלי יש השפעה ואנשים מצליחים לשפר את אורח חייהם בעקבות התובנות ששיתפתי אותם בהם.

 

כעת אני מתמקדת בהרחבת ההשפעה שלי על כמה שיותר אנשים באימוץ אורח חיים בריא, ע"י פרסום מידע ותוכן באתר ובקבוצת הפייסוק, בליווי אישי ובסדנאות לחיים בריאים ומאוזנים 

עלה חיים בריאים
עלה חיים בריאים
עלה חיים בריאים
עלה חיים בריאים
DSC_0520.jpg